Номер:
Дата регистрации:
5

Отзывы о водителе АХ9831ВЕ

Порядочный
Нарушитель
Агрессор
1 отзыв
- 1 + 1
Молодые люди приехали на перекресток ул. Маршала Рыбалко/ул.Шолуденко 24.05.2019 примерно в 23.30 и на протяжении 20-30 минут упорно что-то искали у каждого столба на перекрестке. После того, как искомое было найдено(судя по водушевленному виду), молодые люди удались в свой автомобиль.
Все выглядит, как банальный поиск закладки.
Полиции советую обратить внимание на данное авто, а молодым людям наверное надо быть немного сдержаннее в эмоциях, не кричать на всю улицу, не махать фонариками и прятать машину. Совсем уже обнаглели. Я хоть и не люблю вешать ярлыки, по типу "мажоры", но в данном случае, отсутствие страха и открытость в поведении наглядно демонстрируют высокий уровень безответственности и беззаботности.
Важно! Последний раз обновление базы происходило 21.03.2019, возможно с данным транспортным средством проводились определенные действия (продажа, регистрация, замена и т.д.).
Другие отзывы
23.05.2019 16:14
Перший інцидент з неадекватним дорожнім хамом, який припаркував свою машину другим рядом на вул. Шота Руставелі біля ПарБару, що значно ускладнювало рух, тому що проїзд був надто вузький. На моє прохання припаркувати машину за правилами, він категорично з використанням лайки відмовився, прикриваючись дівчиною з переломом ноги, яка сиділа в ПарБарі. На мою пропозицію переставити машину або хутко забрати дівчину і поїхати, відповів непристойними словами і пішов в ПарБар. Після цього я взяв наклейку «Обережно ЛОСЬ», яку мені подарував Костянтин Андріюк, і спробував її наклеїти на заднє скло автомобіля. Неадекватний хам почав мене жорстко штовхати, здійснив кілька ударів в груди і плече та видер наклейку з моїх рук, яку зім‘яв та кинув на дорогу. Я вирішив не відповідати на агресивні дії нахабного водія, а викликав поліцію. Через кілька хвилин порушник вийшов з ресторану з дівчиною, сів в авто і намагався втікти з місця інциденту. Я запропонував діждатися поліцію та розібратися в ситуації за законом. Порушник відмовився і почав рухатися, незважаючи на те, що я стояв перед його автомобілем. Таким чином він здійснив наїзд на мене, посадив мене на капот і почав набирати швидкість, потім різко загальмував і різко повернув руль вліво, щоб скинути мене з капоту. Аби уникнути падіння і потрапляння під колеса його авто, я зіскочив з капоту и ледь втримався на ногах. Поліція приїхала за 10 хв і я написав заяву. Дякую небайдужій дівчині, яка була свідком інциденту та погодилася дати свідчення поліції, хоча інші свідки відмовилися. Я витратив годину часу та трохи нервів, але не жалкую про це. Якщо ми хочемо жити в успішній країні, де панує закон і порядок, ми всі маємо доклади зусиль, аби порушники відповідали за законом та діяв принцип невідворотності покарання. Побудуємо успішну Україну разом! Зробимо «відомим» неадекватного водія! https://www.facebook.com/ihor.shevchenko.ua/posts/577784199397942