Номер:
Дата регистрации:
Модель:
Год выпуска:
Топливо:
Цвет:
Вид траснпорта:
Масса ТС:
Полная масса ТС:
Место регистрации:
5

Отзывы о водителе АС3131АС

Порядочный
Нарушитель
Агрессор
Отзывы отсутствуют.
Важно! Последний раз обновление базы происходило 21.03.2019, возможно с данным транспортным средством проводились определенные действия (продажа, регистрация, замена и т.д.).
Другие отзывы
07.03.2019 09:15
У центрі Києва, на Хрещатику сталося масове ДТП. З камер спостереження видно як водій (східної зовнішності) автомобіля Volkswagen Passat CC (АВ8022СТ), який рухався від Європейської площі в напрямку Бессарабсткої площі порушив ПДР і проїхав перехрестя на забороняючий сигнал світлофора. В результаті чого, його авто зіткнулося по дотичній з кросовером Honda CR-V, яка передньою частиною врізалася у праве переднє колесо і крило Volkswagen. Від удару Volkswagen Passat змінив напрям руху вліво і вилетів на зустрічну смугу, де вже стояли на перехресті на забороняючий сигнал зустрічні авто. Основний удар від некерованого Фольксвагена прийшовся на стоячий Citroën C3 (AT2431CB), який від удару відлетів назад і врізався у автомобіль Renault Dokker, який стояв за ним. Рено, у свою чергу, також відлетів назад і вдарив Hyundai Getz. Також Citroën зачепив автомобіль ВАЗ-2109 (884-43КВ), який стояв праворуч від нього. В результаті ДТП, на щастя, ніхто серйозно не постраждав.
17.06.2019 11:11
Доброго дня .хочу поскаржитись на таксиста не на службу .служба таксі чудова опиратори ввічливі.визвала приїхав водій))))ми спустилися з запізненням він позвонив що ми будемо плати за простій ну нехай я ж буду плати а не ти і так він за 8хвилин подзвонив разів 5.сіли я з не обережністю хлопнула дверима він до мени в грубі формі( ти що аху....)і почав лаятись я сказала зупиніть машину я відмовляюся з вами їхати.то він мене так накрив матом а я їхала з 2 дітьми.діти по налякувались і чого мої діти маю цю лайку слухати і дивитись на неадиквата. ми вийшли з машини то він до мени вибіг з бітую за ущерб гроші вимагав ну люди добрі скажіть це нормаль ?де ми жевемо?.давайте зробимо цього (урода) відомим бо на моєму місті завтра чи сьогодні може бути кожний.щоб таких людей не брали в служби .ось його номер машини і телефона.Volkswagen Caddy сірий АВ 4239 СВ 0633197764.якщо вам прийде смс з таким номером машини і тел.відмовляйтесь зразу щоб уникнути неприємностей .служба таксі 838...