Номер:
Дата регистрации:
Модель:
Год выпуска:
Топливо:
Вид траснпорта:
Масса ТС:
Полная масса ТС:
Место регистрации:
5

Отзывы о водителе АЕ2306АО

Порядочный
Нарушитель
Агрессор
1 отзыв
- 0 + 0
Незаконная оптовая (5-10-35) перевозка животных (собаки,кошки) , без документов согласно правил перевозки от Держспоживслужбы (паспорт, ф1, вакцинация,чип) из области в область по Украине , а так же заграницу (ЕС).
Незаконная торговля животными. Контрабанда животных владелицей машины Болоховец М.А.
Важно! Последний раз обновление базы происходило 21.03.2019, возможно с данным транспортным средством проводились определенные действия (продажа, регистрация, замена и т.д.).
Другие отзывы
07.03.2019 09:15
У центрі Києва, на Хрещатику сталося масове ДТП. З камер спостереження видно як водій (східної зовнішності) автомобіля Volkswagen Passat CC (АВ8022СТ), який рухався від Європейської площі в напрямку Бессарабсткої площі порушив ПДР і проїхав перехрестя на забороняючий сигнал світлофора. В результаті чого, його авто зіткнулося по дотичній з кросовером Honda CR-V, яка передньою частиною врізалася у праве переднє колесо і крило Volkswagen. Від удару Volkswagen Passat змінив напрям руху вліво і вилетів на зустрічну смугу, де вже стояли на перехресті на забороняючий сигнал зустрічні авто. Основний удар від некерованого Фольксвагена прийшовся на стоячий Citroën C3 (AT2431CB), який від удару відлетів назад і врізався у автомобіль Renault Dokker, який стояв за ним. Рено, у свою чергу, також відлетів назад і вдарив Hyundai Getz. Також Citroën зачепив автомобіль ВАЗ-2109 (884-43КВ), який стояв праворуч від нього. В результаті ДТП, на щастя, ніхто серйозно не постраждав.